Úvod / Svadobné foto

Svadobný fotograf

Fotografujeme svadobné fotografie a aj kompletné svadby. Našim cieľom je v prvom rade spokojnosť zákazníka a preto pristupujeme ku každému individuálne. Pri objednávaní svadobných fotografií nás zaujíma predovšetkým Vaša predstava.

Fotografovanie svadby

Spoločné fotografie na Vami určenom mieste či už v exteréri alebo v interiéri. Nebránime sa, ani foteniu v iný deň, ako svadobný.

Svadobný fotograf

Sme tím prevažne mladých ľudí, pre ktorých je fotenie vášeň. Chceme pre Vás zachytiť neopakovateľné okamihy a emócie.

Zameriame sa na detail

Zábery na bydlisko nevesty, zdobenie auta, kvety, šperky, príprava nevesty na svadobný deň, líčenie, obliekanie, príchod hostí, svadobný obrad, smiech, plač, emócie, svadobná hostina, svadobné tradície, ... Zachytíme detaily, ktoré si v deň svadby ani nevšimnete.

Naša technika

Fotografujeme s full-frame zrkadlovkami. Používame Canon 5D Mark II a Nikon D800. Dbáme na kvalitu a preto používame aj kvalitné svetelné objektívy s pevným ohniskom.

Svadobná fotokniha

Prežívajte svoj svadobný deň opakovane pri prezeraní Vašej svadobnej knihy. Ponúkame Vám kompletne spracovanie a výrobu vašej svadobnej fotoknihy. Strany knihy sú tlačné na fotopapier a ponúkame viac formátov a materiálových vyhotovení.

Pozrite si naše práce

Naše práce sú zrkadlom, do ktorého sa nahanbíme pozrieť. Pozrite si najnovšie fotografie z nášho portfólia na Facebooku.

Pozrite si aktuálnejšiu web stránku svadobný fotograf - Martin Gura