Úvod / Svadbné video

Svadobné video

Väčšina z nás vníma svadobný deň ako jeden z najväčších okamžikov v živote. Prečo teda neuchovať spomienky na tieto nezabudnuteľné chvíle. Ponúkame Vám naše služby pri tvorbe videozáznamu zo svadobného dňa.

Kvalitná technika na Vašej svadbe

Používame profesionálnu video techniku (profesionálne 3CCD HD kamery a DSLR kamery). Našu techniku stále modernizujeme. Širokouhlý formát videa 16:9 vo vysokom rozlíšení FULL-HD je u nás samozrejmosťou. Vaše svadobné video bude zaznamenané a striháne vždy v HD. Používame profesionálne statívy, jazdu a steadicam, ktoré sa štandardne používajú pri filmovej výrobe.

Ku svadobnému videu patrí aj kvalitný zvuk, a preto používame profesionálne kamerové smerové mikrofóny a externé záznamovače zvuku.

Svadba na DVD a Blu-ray

Video Vám odovzdáme na DVD, alebo pri odbere HD aj na Blu-ray disku. Vaše svadobné DVD a Blu-ray disky sú farebne potlačené, vo farebnom PVC obale.

Svadba na USB kľúči

Svadobné video Vám môžeme odovzdať aj na USB kľúči a pohodlne si ho môžete pozrieť vo vysokom rozlíšení na Vašej televízii.

Zameriame sa na detail

Zameriavame sa na všetky dôležité momenty ako napr. svadobný obrad, príhovory, prvý novomanželský tanec, začepčenie nevesty, ... a nezábúdame na detaily. Vaša svadba môže byť točena aj na 4 kamery, takže vo výslednom strihu uvidíte iba najlepšie zábery z rôznych pohľadov, podobné ako v TV.

Svadobný zostrih

Ako bonus robievame na konci celej svadby zostrih. Ten sa skladá z Vašej vybratej piesne a tých naj momentov, aby Vás rozosmial, rozplakal, skrátka vyvolal vo Vás pekné spomienky.

Nebránime sa netradičným nápadom na miesto fotografovania, či výroby svadobného videoklipu. Po vzájomnej dohode aj podľa Vášho scenára.

Fotografie nenahradia video a video nenahradí fotografie. Sú to dve rozdielne média. Spolu vytvoria živú spomienku na najkrajší deň Vášho života.